-A +A

Pomoc Biurowa w Dziale Marketingu - Piaseczno, ul. Świętojańska 5A

Wersja do wydruku
SFINKS POLSKA S.A., to dynamicznie rozwijająca się spółka giełdowa zarządzająca Siecią Restauracji
SPHINX®, CHŁOPSKIE JADŁO® i WOOK®
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Pomoc Biurowa w Dziale Marketingu
Miejsce pracy:
Piaseczno, ul. Świętojańska 5A
PB/C/2017/03
Zadania:
  • weryfikacja kompletności formularzy
  • wprowadzanie danych do systemów
  • praca z bazą danych

Wymagania:
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • dobra oobsługa komputera
  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność, skrupulatność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dymanicznie rozwijającej się firmie
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie

Osoby zainteresowane i spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesyłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@sfinks.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662), prowadzonych przez Sfinks Polska S.A. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Świętojańskiej 5A"