-A +A

Chłodniejsza strona lata w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Restauracje Sphinx, sieci należącej do Sfinks Polska, wprowadzają nową ofertę deserów pod hasłem „Chłodniejsza strona lata”. Składa się na nią sześć orzeźwiających propozycji, w tym desery i puchary lodowe, sernik na zimno oraz kawa mrożona. Oferta jest dostępna w restauracjach Sphinx w całej Polsce.

- Z myślą o naszych klientach wprowadzamy ofertę w prawdziwie wakacyjnym klimacie. Na letnie upały przygotowaliśmy dla nich kilka słodkich nowości na bazie lodów i owoców, w sam raz na ochłodę. Gorąco zapraszamy na chwilę przyjemnego orzeźwienia do naszych restauracji - mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

 

Na letnie dni Sphinx proponuje m.in. sorbet malinowy na purée z owoców yuzu lub na musie malinowym z rurkami waflowymi i bitą śmietaną oraz deser lodowy orzech & kawa, czyli lody o smaku orzecha laskowego z polewą figową i lody waniliowe, podane na espresso z rodzynkami i bitą śmietaną. W ofercie nie zabrakło pucharów lodowych – do wyboru są trzy gałki sorbetu prosecco na purée z owoców yuzu z cząstkami pomarańczy bądź dwie gałki sorbetu prosecco podane z lodami truskawkowymi na musie malinowym i ze świeżymi malinami. Na klientów czeka też pomarańczowy sernik na zimno z herbatnikami i owocami w cytrynowej lub truskawkowej galaretce z bitą śmietaną, a także kawa mrożona, czyli kawa z mlekiem na zimno z wybranym smakiem lodów i bitą śmietaną.