-A +A

Egzotyczne wycieczki do wygrania w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

W restauracjach Sphinx rusza ogólnopolski konkurs pod hasłem „WYGRYWAJ EGZOTYCZNE WYCIECZKI” organizowany we współpracy z Pepsi, w którym można wygrać wycieczki all inclusive dla dwóch osób na Bali, Malediwy, Kubę lub Dominikanę. Wygrają je klienci Sphinksa, którzy do wybranego dania kupią w restauracji dowolny napój z oferty Pepsi i stworzą najciekawsze hasło reklamowe dla marki Sphinx. Do wygrania w konkursie są również odtwarzacze iPod nano i bony o wartości 50 zł do wykorzystania w lokalach Sphinx. Równolegle rusza też akcja „PROMOCJA SMS - 20,30,50” w ramach której goście restauracji będą mogli skorzystać z rabatu nawet do 50 zł na dania zamówione w Sphinksie. Konkurs potrwa do 26 czerwca, a promocja SMS do 30 czerwca 2011 r.

- Lato zbliża się wielkimi krokami, a my chcemy wyprawić klientów Sphinksa w egzotyczne podróże. Wakacje marzeń na Bali, Malediwach, Kubie lub Dominikanie są w zasięgu ręki dla tych wszystkich osób, które odwiedzą nasze restauracje. Wystarczy tylko zamówić danie i napój z oferty Pepsi, a potem zabawić się w twórcę hasła reklamowego dla marki Sphinx. Zapraszamy zatem do lokali Sphinksa i zachęcamy do udziału w konkursie, bo to wyjątkowa okazja, by zdobyć wymarzoną wycieczkę w egzotyczne miejsce i już teraz poczuć wakacyjny klimat. To jeszcze nie wszystko, bo w Sphinksach czekają też inne wyjątkowe nagrody oraz atrakcyjne zniżki na nasze potrawy - mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią restauracji Sphinx.

 

By wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie www.sphinx.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy wpisując numer paragonu fiskalnego potwierdzającego zakup dowolnego napoju z oferty Pepsi oraz dania z menu restauracji, dane teleadresowe uczestnika, a także utworzone hasło reklamowe dla marki Sphinx. Rozstrzygnięcie konkursu będzie następowało co tydzień, po dokonaniu przez komisję konkursową wyboru najciekawszych haseł i wytypowaniu zdobywców nagród głównych. W sumie wyłonionych zostanie 6 zwycięzców, którzy otrzymają vouchery podróżne o wartości 20 000 zł każdy. Ponadto, w konkursie rozdane zostaną 102 iPody nano o pamięci 8 GB oraz 1020 bonów do wykorzystania w restauracjach Sphinx.

 

Z kolei w ramach „PROMOCJA SMS 20,30,50” klienci restauracji mogą korzystać ze zniżek na zakup dań i napojów w restauracji Sphinx. Przy zamówieniu o wartości od 60 do 89,99 zł przysługiwać będzie rabat 20 zł. Płacąc rachunek w przedziale od 90 do 149,99 zł można liczyć na 30 zł upustu, a za zamówienie od 150 zł można zapłacić aż 50 zł mniej. By skorzystać z rabatów należy wypełnić formularz rejestracyjny na jednym z popularnych portali internetowych, na których prowadzona będzie kampania informacyjna i potwierdzić rejestrację. Na numer telefonu komórkowego podany w formularzu zostanie wysłana wiadomość SMS z unikalnym kodem promocyjnym, który należy podać przy złożeniu zamówienia w restauracji.

Szczegóły dot. konkursu i promocji SMS wraz z regulaminami dostępne są na stronie www.sphinx.pl. Informacje o konkursie można znaleźć również na fanpage’ach Sphinksa i Pepsi w serwisie Facebook.

Konkurs Sphinx - Rozdajemy egzotyczne wycieczki