-A +A

„Lampusiowe Lody” dla dzieci w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Restauracje Sphinx, sieć należąca do Sfinks Polska, organizują przedłużony weekend atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Od 1 do 3 czerwca we wszystkich lokalach sieci do dowolnego dania z Kids Menu dzieci otrzymają lodowy deser w prezencie, a w dniach 2 - 3 czerwca w wybranych restauracjach poprowadzone zostaną również animacje dla najmłodszych. Restauracje odwiedzi też pluszowa maskotka – Lampuś.

W ramach animacji zaplanowanych na weekend część restauracji Sphinx zorganizuje Akademię Małego Kucharza. To zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, podczas których młodzi ludzie będą odkrywać swoje kulinarne talenty wypiekając ciastka. Oprócz tego kucharz opowie dzieciom, jak na co dzień wygląda jego praca. Potem wszyscy spróbują własnoręcznie wykonanych wypieków z owocowym nadzieniem. Zostaną też wręczone dyplomy i odbędzie się pasowanie na kucharza.

 

- Nasze restauracje są miejscami przyjaznymi rodzinom z dziećmi i szczególnie dbamy o to, aby najmłodsi czuli się specjalnie traktowani. Z okazji ich święta zaplanowaliśmy wiele aktywności, takich jak słodki poczęstunek czy wspólne gry i zabawy. Mamy nadzieję, że wizyta w restauracjach Sphinx będzie dopełnieniem tych radosnych dni – mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

 

Więcej informacji o ofercie i aktywnościach zaplanowanych z okazji Dnia Dziecka w wybranych restauracjach znajduje się na stronie www.sphinx.pl