-A +A

Nowa odsłona happy hours w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Sieć restauracji Sphinx wprowadziła na jesień nową odsłonę oferty na każdy dzień tygodnia. Od 4 października klienci restauracji Sphinx mogą w specjalnych cenach zamawiać dania oraz napoje w ramach promocji „Studenci -50%”, „Grillowe Poniedziałki”, „2 shoarmy w cenie 1” oraz „Before w Sphinx”. Oferta obowiązuje do odwołania w całej sieci Sphinx.

W ramach oferty happy hours restauracje Sphinx proponują:

  • Studenci -50% - zamawiając pizzę lub danie z sekcji menu „Pozycje kultowe” studenci po okazaniu legitymacji zapłacą o połowę mniej. Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup napoju z asortymentu Pepsi. Promocja obowiązuje do godz. 18:00 w ciągu tygodnia oraz do godz. 13:00 w weekendy.
  • Grillowe poniedziałki – karkówka z grilla oraz filet z kurczaka w cenie 15 zł, a także piwo Okocim za 4 zł. Oferta obowiązuje w poniedziałki w godzinach otwarcia restauracji.
  • 2 shoarmy w cenie 1 - można zamówić od poniedziałku do piątku do godz. 13:00. Oferta dotyczy shoarmy klasycznej, delikatnej i złocistej. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup napoju.
  • Before w Sphinx obowiązuje przez cały tydzień od godz. 18:00. W ramach Before można zamówić 4 piwa Okocim w cenie 19,90 zł, Żubrówkę Białą oraz 4 puszki Adrenaline Mountain Dew za 39,90 zł lub 2 koktajle alkoholowe w cenie jednego.

 

- Promocje na każdy dzień tygodnia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Regularnie urozmaicamy ofertę happy hours, aby nasi goście mieli możliwość wypróbowania różnych pozycji z naszego menu w atrakcyjnych zestawach i cenach. Gorąco zachęcamy do korzystania z trzeciej już odsłony okazyjnej oferty w restauracjach Sphinx – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią restauracji Sphinx.

Happy-hours w restauracjach Sphinx!