-A +A

Nowe animacje dla dzieci w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Restauracje Sphinx, należące do Sfinks Polska, zapraszają na nowe weekendowe atrakcje dla najmłodszych. Prowadzone przez animatorów bezpłatne warsztaty łączą zabawę z kreatywną twórczością. Zajęcia organizowane są co tydzień w wybranych lokalach Sphinx na terenie całej Polski, przy czym każdy weekend to inny temat animacji.

- Weekendowe animacje cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych, którzy z radością biorą udział w przygotowywanych dla nich zabawach. Pomysł ten spodobał się nie tylko dzieciom, ale i rodzicom, którzy mogą spokojnie zjeść posiłek, podczas gdy ich pociechy pod czujnym okiem animatorów spędzają czas na kreatywnej zabawie. Obserwując duże zainteresowanie zajęciami, kontynuujemy organizację animacji w naszych lokalach. Zapraszamy więc rodziny z dziećmi do restauracji Sphinx i wspólnej zabawy w ramach przygotowywanych atrakcji. Tym bardziej, że w marcu – jak co miesiąc - czekają nowe tematy animacji  - mówi Dorota Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

 

W ramach animacji w restauracjach Sphinx w dniach 3-4 marca najmłodsi poznają historię odważnej żabki. W następny weekend, 10-11 marca, dzieci wspólnie z animatorami przywitają wiosnę kwiatowymi ozdobami z papieru i bibuły, a 17-18 marca zaprojektują kosmiczne rakiety.  W ostatni weekend (24-25 marca) animatorzy pokażą małym gościom, jak wykonać wielkanocne pisanki m.in. przy pomocy kolorowych farb, koralików i papierowych kwiatów. W wielu restauracjach będzie można również spotkać uwielbianego przez dzieci Lampusia - maskotkę restauracji Sphinx.

 

Listę restauracji organizujących animacje można znaleźć na stronie:

http://www.sphinx.pl/wp-content/uploads/2018/03/Lista-Restauracji-Lampus...