-A +A

Pierwszy Sphinx w Lesznie

Wersja do wydruku

Sfinks Polska otwiera pierwszą restaurację Sphinx w Lesznie. Działający na zasadzie franczyzy Sphinx znajduje się w Galerii Leszno przy al. Konstytucji 3 Maja. Jest to 14 lokal otwierany przez Sfinks Polska w tym roku.

Nowy Sphinx pierwszych gości obsłuży 5 listopada. Będzie to pełnowymiarowa restauracja mieszcząca się na 220 metrach kw. Leszczyński Sphinx to jednocześnie kolejny lokal tej sieci w nowym wystroju, w którym klienci samodzielnie będą mogli nalać sobie piwa. Jest to możliwe dzięki specjalnym beczkom z kurkiem znajdującym się przy stolikach. Ponadto, goście nowego Sphinksa będą mogli spróbować potraw z głównego menu oraz skorzystać z aktualnych promocji na każdy dzień tygodnia, takich jak „Grillowe poniedziałki”, „2 shoarmy w cenie 1”, „Studenci -50%” oraz „Before w Sphinx”.

 

- Nasze restauracje sprawdzają się nie tylko w dużych aglomeracjach, ale również w mniejszych miejscowościach. Systematycznie realizujemy plan otwarć nowych lokali i pojawiamy się z ofertą również w miastach, gdzie do tej pory nie funkcjonowały nasze restauracje. Sphinx to znana i lubiana marka, która ma swoich wielbicieli w różnych regionach. Zagęszczając naszą sieć chcemy być bliżej potencjalnych klientów i poszerzać grono osób korzystających z naszej oferty – mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

Pierwszy Sphinx w Lesznie