-A +A

Promocja na każdy dzień tygodnia w restauracjach Sphinx

Wersja do wydruku

Sphinx – sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska – wprowadziła cztery specjalne promocje cenowe na poszczególne dni tygodnia. W związku z tym w restauracjach Sphinx od 26 kwietnia obowiązują Grillowe Poniedziałki, promocje 2 shoarmy w cenie 1, Studenci -50% oraz Before w Sphinx. Oferta jest dostępna w restauracjach sieci na terenie całej Polski.

W promocyjnej ofercie restauracji Sphinx znalazły się:

  • Grillowe Poniedziałki. W tym dniu klienci restauracji Sphinx mogą zamówić zestaw z karkówką z grilla za 15 zł i duże piwo Carlsberg lub Okocim za 4 zł.
  • 2 shoarmy w cenie 1, które można kupić od poniedziałku do piątku do godz. 13:00. Promocja dotyczy shoarmy klasycznej, delikatnej i złocistej. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup napoju.
  • Studenci -50%. Od poniedziałku do piątku do godz. 18:00 oraz w soboty i niedziele do godz. 13:00 studenci po okazaniu legitymacji mogą kupić pizzę lub danie z grupy Pozycje Kultowe za połowę ceny. Warunkiem skorzystania z oferty jest zakup napoju.
  • Before w Sphinx. Od poniedziałku do czwartku od godz. 18:00 oraz od piątku do niedzieli od godz. 21:00 w restauracjach Sphinx można zamówić cztery duże piwa Okocim lub Carlsberg za 19,90 zł.

 

- Sphinx ma duże grono stałych klientów, którzy regularnie stołują się w restauracjach tej sieci, ale jest też grupa gości, pojawiających się u nas raz na jakiś czas. Wprowadzona oferta promocyjna ma za zadanie zachęcić m.in. te właśnie osoby do częstszego goszczenia w naszych restauracjach. Uruchamiamy cztery różne promocje, tak aby każdy klient w ciągu całego tygodnia mógł znaleźć dla siebie smaczną i okazyjną cenowo ofertę. Z promocyjnej oferty można korzystać we wszystkich restauracjach sieci, od 26 kwietnia aż do odwołania – mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes Sfinks Polska.

Promocyjny kalendarz Sfinksa