-A +A

Słodki Dzień Babci i Dziadka w sieci Sphinx

Wersja do wydruku

Sphinx, sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska, przygotował specjalną ofertę z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Klienci, którzy w najbliższy weekend – 21 i 22 stycznia – odwiedzą restaurację Sphinx w towarzystwie babci lub dziadka i zamówią herbatę Dilmah otrzymają deser gratis. Promocja obowiązuje we wszystkich restauracjach sieci w Polsce.

W ramach oferty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka można wybrać jeden z dwóch deserów – panna cottę lub crème brúlée. Warunkiem otrzymania deseru jest zamówienie herbaty Dilmah i podanie hasła „Dilmah”. Do każdej herbaty przysługuje jeden deser gratis. Informacje o promocji można znaleźć na stronie www.sphinx.pl oraz na profilu sieci na Facebooku.

 

- Nasza nowa oferta to podpowiedź dla wszystkich, którzy chcieliby sprawić przyjemność swoim dziadkom, a nie za bardzo mają pomysł na te dni. Dla babci i dziadka zazwyczaj najlepszym prezentem jest czas spędzany z wnukami, dlatego proponujemy wspólny wypad do naszych restauracji, który umili słodki prezent – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Sphinx.

Słodki Dzień Babci i Dziadka w sieci Sphinx