-A +A

Sfinks otwiera nową restaurację w Łodzi

Wersja do wydruku

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otwiera 1 marca nową restaurację Sphinx w Łodzi. Lokal prowadzony na zasadzie franczyzy jest już siódmą restauracją sieci Sphinx w tym mieście. Jednocześnie jest to pierwszy lokal uruchomiony w tym roku przez Sfinks Polska.

Nowy Sphinx to restauracja z obsługą kelnerską zlokalizowana na terenie tzw. food courtu Galerii Łódzkiej. Klienci tej restauracji będą mogli korzystać z propozycji głównego menu, w którym nie zabraknie chociażby kultowej shoarmy, wyśmienitych steków, makaronów z aromatycznymi sosami, a także grupy dań „CZAS NA FIT”. Ponadto klienci odwiedzający nową łódzką restaurację mogą korzystać z aktualnie prowadzonych w sieci promocji m.in. specjalnych ofert na każdy dzień tygodnia, happy hours, czy Kolekcji Kibica z atrakcyjnymi rabatami i konkursami.

- Jak pokazują badania konsumenckie Sphinx jest najbardziej rozpoznawalną polską marką restauracyjną. Cieszy się ona dużą popularnością, stąd systematycznie przybywa nam klientów w całej Polsce, również w Łodzi. Jest to wyjątkowe dla nas miasto, bowiem tu przed laty powstał pierwszy Sphinx, a teraz łodzianie będą mogli korzystać już z siedmiu lokali tej sieci. Uruchamiana właśnie restauracja w Łodzi jest jedną z siedmiu nowych inwestycji zaplanowanych na pierwsze półrocze 2012 roku - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

Sfinks otwiera nową restaurację w Łodzi