-A +A

Sphinx otworzył nowy lokal w Szczecinie

Wersja do wydruku

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otworzył restaurację Sphinx w Szczecinie. Nowy Sphinx to pełnowymiarowa restauracja z obsługą kelnerską, która działa w modelu franczyzowym. Jest to drugi lokal tej sieci w Szczecinie, a jednocześnie 15 restauracja otwarta w tym roku przez spółkę.

Nowy szczeciński Sphinx mieści się w Galerii Kaskada i zajmuje łącznie 315 metrów kw. Jest to zarazem pierwszy lokal tej sieci w Szczecinie, w którym goście mogą samodzielnie nalać sobie piwa dzięki specjalnym beczkom z kurkiem wbudowanym w ścianę obok stolików. Klienci tej restauracji mogą delektować się specjałami Sphinksa z głównego menu i korzystać z aktualnych promocji na każdy dzień tygodnia, jak „Grillowe poniedziałki”, „2 shoarmy w cenie 1”, „Studenci -50” czy „Before w Sphinx”.

 

- Sphinx to nasza flagowa marka, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów na terenie całej Polski. Miłośników orientalnych smaków w wydaniu Sphinksa nie brakuje również w Szczecinie, w którym uruchomiliśmy właśnie drugi lokal pod szyldem tej sieci. Kolejne otwarcia to dla zawsze nas wielka satysfakcja, zwłaszcza w przypadku miast, gdzie działają już nasze lokale. Potwierdzają bowiem fakt, że nasze koncepty gastronomiczne zyskują kolejnych sympatyków i zadowolonych klientów - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

Sphinx otworzył nowy lokal w Szczecinie