-A +A

W walentynki poczuj miętę w restauracji Sphinx

Wersja do wydruku

Sphinx – jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci restauracji – wprowadza specjalną ofertę na alkohole z okazji święta zakochanych. Akcja promocyjna pod hasłem „Poczuj miętę” będzie obowiązywała w restauracjach Sphinx w całej Polsce już od najbliższej soboty (11.02) do walentynek (14.02).

W ramach oferty „Poczuj miętę” przy zakupie jednego drinka alkoholowego, szklanki piwa lub kieliszka wina drugi taki sam będzie można kupić za 50% ceny. Informacje o walentynkowej akcji Sphinksa znajdą się na stronie www.sphinx.pl, na fanpage’u restauracji w serwisie Facebook, a także w mailingu rozsyłanym do klientów.

 

- Coraz więcej osób w Polsce świętuje dzień zakochanych, a dla innych to po prostu dodatkowa okazja, by miło spędzić czas poza domem. Restauracje Sphinx to świetne miejsce zarówno na walentynkowy wieczór we dwoje, jak i do spotkań w większym gronie, dlatego też na najbliższe dni przygotowaliśmy specjalną ofertę, która będzie obowiązywała w sieci Sphinx od weekendu do walentynek włącznie - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą sieci Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

 

Ofertą objęte są wszystkie pozycje z karty alkoholi obowiązującej w restauracjach Sphinx oraz wino i piwo. Wśród najchętniej zamawianych przez klientów są m.in. drinki Mojito i Cosmopolitan. Z oferty pod hasłem „Poczuj miętę” mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie.